Przy zamówieniu powyżej 850 zł dostawa jest za darmo!

 

Lazecký & Měch na Firmy.cz

Nowy produkt nie spełnia oczekiwań

Produkt zakupiony przez nasz sklep internetowy nie spełnia Twoich oczekiwań? Masz możliwość zwrócić go bez podawania przyczyn w ciągu ustawowych 14 dni od daty odbioru.

Prosimy poinformuj nas najlepiej drogą mailową, że odstępujesz od umowy. Lub dołącz oświadczenie o odstąpieniu od umowy bezpośrednio do zwracanego towaru.

Zwrot w sklepie

Zwracany produkt możesz przynieść do naszego sklepu, przynieś także dowód zakupu. Na miejscu sprawdzimy produkt, sporządzimy Oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna w ciągu 14 dni i zorganizujemy zwrot pieniędzy.

Zwrot pocztą

Jeśli nasz sklep jest dla Ciebie za daleko, możesz zwrócić towar pocztą. W takim przypadku postępuj następująco:

Wypełnij i wydrukuj Oświadczenie konsumenta o odstąpieniu od umowy kupna. Dane potrzebne do wypełnienia znajdziesz na fakturze. Przywróć towar do stanu pierwotnego. W takim przypadku zwrócimy Ci pełną cenę towaru. Towar starannie zapakuj, aby uniknąć uszkodzenia podczas transportu. Idealnie zapakuj go w oryginalne opakowanie. Nie zapomnij dołączyć podpisanego oświadczenia o odstąpieniu od umowy kupna.

Wyślij towar do naszego działu reklamacji:

Ing. Tomáš Lazecký
Areál skladów CO
Hradská 496, 747 64 Velká Polom, CZE

WZÓR FORMULARZA

Często zadawane pytania

Kiedy zwrócicie mi pieniądze?

Pieniądze za towar prześlemy na Twój rachunek bankowy jak najszybciej, najpóźniej w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy kupna, ale nie wcześniej niż otrzymamy zwrócony towar w naszym sklepie lub w naszym dziale reklamacji (lub gdy udowodnisz, że zwrócony towar został nam już wysłany). Koszty zwrotu towaru ponosi w tym przypadku kupujący. Pieniądze można również otrzymać osobiście w naszym sklepie.