znajdujecie się na stronach sklepu internetowego największego producenta i sprzedawcy łuków i strzał w Europie Środkowej. O jakości naszych wyrobów przekonało się wiele zadowolonych klientów w całej Unii Europejskiej. Duża jakość wyrobów, korzystna cena wprost od producenta i szybkie dostawy towaru po całej Europie, to cel naszych pracowników.

Łuki

kanecCała produkcja stolarska znajduje się w nowoczesnym warsztacie broni, wyposażonym w maszyny i urządzenia o wysokiej jakości, gdzie połączona jest nowoczesna produkcja mechaniczna oraz technologie z klasyczną obróbką rzemieślniczą. Podstawowym materiałem dla produkcji naszych łuków jest najbardziej jakościowe drewno jesionowe, które jest w zależności od asortymentu powlekane warstwą laminatu szklanego. W taki sposób powstaje bardzo jakościowy elastyczny i ciągliwy materiał sandwiczowy. Łuki malowane są 3 razy lakierem bezbarwnym.
Szerokiemu gronu naszych klientów znane są znakomite łuki refleksyjne SCOUT, TRAPPER i JUNAK, natomiast przez dzieci i młodzież bardzo lubiane są nasze łuki OLIVER, ROBIN, VIKING.

Strzały

1. Czeski producent broni indiańskiej jest największym producentem strzał drewnianych w Europie Środkowej. Strzały są wyprodukowane z wyborowego drewna świerkowego, wyposażone w trzy lotki z pióra indyczego a następnie malowane 3 razy lakierem bezbarwnym. Większość strzał wyposażona jest w lotki, które wklejone są do rowku, dla tego nie potrzebne jest przy strzelaniu używanie prowadnic lub rękawic ochronnych, strzały nie szorują o majdan łuku a nie dochodzi do zmiany kierunku lotu strzały, strzelanie jest bardzo dokładne i wygodne. Drewno świerkowe do produkcji strzał pochodzi z lasów na wysokości 600 - 800 m n. p. m. Nasze strzały odpowiednie są dla najbardziej wymagających strzelców do łuków z najmocniejszą siłą naciągnięcia.

Historia firmy

Firma Ing. Tomasz Lazecky, która została założona w 1993 roku, zajmowała się przede wszystkim produkcją zleceniową z drewna masywnego. W 2000 roku przestawiono firmę na produkcję łuków i strzał dla celów rekreacyjnych i sportowych a z tym związana jest nowa nazwa firmy: I. Czeski producent broni indiańskiej. W tym roku obchodzimy 20 lata działania firmy, w tym czasie zostaliśmy największą firmą zajmującą się produkcją łuków i strzał w Europie Środkowej.

Dużo pięknych chwil z naszymi produktami życzą: 1. Czeski producent broni indiańskiej, na czele z naczelnikiem Ing. Tomaszem Lazeckym i pracownicy spółki.